| Mellyndda a întrebat:

Am si eu o intrebare legata de facebook. Cineva mi-a schimbat parola si nu o mai pot recupera. Am dat resetare la parola, am primit codul prin mail, l-am scris dar la sfarsit imi spune ca este indisponibil, sau se blocheaza, si tot incerc de o saptamana. este posibil sa fie indisponibil tot timpul? Ma poate ajuta cineva?

1 răspuns:
| CARMENCITA a răspuns:

Si eu am patit asa si a trebuit de multe ori sa cer resetarea parolei.Am copiat linkul primit in browser ca nu mergea link-ul trimis de facebook. Vreo saptamana am tot incercat pana am reusit. Daca nu reusesti intra pe Facebook si cauta la Ajutor cum sa-i contactezi sa le spui problema.Eu sper sa reusesti.Mult succes! Codul primit e valabil cica cateva ore, dar nu e asa ca la mine nu a mers dupa cinici minute.Trebuie sa trimiti codul imediat ce-l primesti.