| PyssyMyK a întrebat:

Buna TPU am si eu o intrebare,locuiesc in Belgia si in aceasta vara as vrea sa merg la bunica mea in Spania cu autocarul sau cu avionul, dar as vrea sa stiu daca pot merge neisotita pentru ca sunt minora am 15 ani!
SCZ de categoria dar cea mai accesata happy

Răspuns Câştigător
| Mufilici a răspuns:

Poti merge neinsotita cu avionul, cu autocarul nu stiu, in orice caz, cu avionul 100% poti sa mergi singura >:d

1 răspuns:
| Holmes_Miky_1993 a răspuns:

Cum sa mergi neinsotota cu avionu.trebuie sa fii insotiita neaparat de cineva minor si cu semnatura parintilor