| Llolal a întrebat:

Am si eu o intrebare mai stupidalaughing.
Zilele astea am vorbit cu o vecina la telefon si ea la un moment dat mi-a zis "Ma mananca pe sub burta"rolling on the floor cum vine aia sa te manance pe sub burta?laughing

Răspuns Câştigător
| alecs_3293 a răspuns:

Pff nu stiu dar poate o manank mai jos de burta eu stiurolling on the floor

2 răspunsuri:
| BìbììliciOus a răspuns:

Bună, ce este atât de complicat?:]]

este o intrebare la mintea cocoşului,[nu vreau să te jignesc]dar totuşi rolling eyes, este vorba de zona inghinală la femeie in cazul tău. [ ca să nu ofensez pe nimeni! ]

| Liviu a răspuns:

Cu alte cuvinte ma pustiule
O manca vrabiuta'
Vrea sa fie scarpinata...
Ea poate astepta sa o scarpini tu
Si tu ca blegu vii sa ne intrebi pe TPU pe noi.
Intreab`o daca o mai mananca vrabiutahappy