| bibibubuliana a întrebat:

Buna TPU am si eu o intrebare maine e ziua unei prietene si nu stiu ce cadou sa ii fac voi ce ma sfatuiti?

Răspuns Câştigător
evenso
| evenso a răspuns:

Daca ii plac bijuteriile poti cumpara un colier sau bratara ori cercei. Sunt multe modele frumoase de cutii pentru bijuterii.
Poti cumpara si o carte frumoasa, enciclopedie etc.
Diferite produse pentru ingrijirea tenului sau a parului este de asemenea o idee buna pentru un cadou.

4 răspunsuri:
| NoSmile a răspuns:

Buna.
Pai,uite cateva sugestii:
1)un parfum.
2)lantisor/bratara/inel din argint.
3)un urs mare din plus.
4)un buchet de flori, de preferabil trandafiri rosii.
5)ceva de imbracat.
Si..nu mai stiu!

| Dilaa98 a răspuns:

Un parfum tongue

| Mitrea_Valentina_1986 a răspuns:

Depinde cati ani are.un cd cu muzica preferata si un buchet flori(sau o floare la ghiveci)

| Madaliina0Mka a răspuns:

Un lucru micut dar inseamnat.Cum ar fi un ursulet dragut sau o bratara.Sau in cel mai bun caz, daca va intelegi foarte bine, da-i o poza cu tine si cu ea(inramata) orce ii vei cumpara se va bucura.:*