| mirabeluska a întrebat:

am si eu o intrebare:p
am un telefon huawei g6600d, iar cand incerc sa bag cablul de date in calculator imi apare "stocare in masa". daca dau "ok" mi se da restart la calculator.cat timp tin cablul in telefon se tot da restart la calculatorsad. odata cu telefonul, nu am primit nici un cd de instalare sau ceva la telefon pentru cablul de date.
ce imi trebuie sa pot deescarca din calculator pe telefon si invers?
dau funda la cel mai bun rasp si vot la restulhappy
mz anticipat:p

1 răspuns:
| Anonim654321 a răspuns:

Eu spun sa iti iei cititor de card daca ai card de memorie bagi cititorul de card iti arat un setup sau dai add hardware si til instalezi si nai treabam, eu asa te sfatuiesc baftaaaawinking.