| Meeoww a întrebat:

Buna tpu...Am si eu o intrebare pentru baieti...cand vedeti o fata la ce va uitati prima data?

14 răspunsuri:
| Supps a răspuns:

Eu personal ma uit intai la par i la ochi, apoi "examinez"restul. happy

| ComatoseWine a răspuns:

La tot, cred ca putem sa o vedem pe toata ca doar intra in cadru, iar daca nu intra o facem sa intre.

| Stunt3r a răspuns:

La hainele ei confused

| Maryan_Voicu_1993 a răspuns:

Aspect fizic si personalitate

| ComatoseWine a răspuns (pentru Maryan_Voicu_1993):

Vreau si eu sa vad personalitatea oamenilor doar uitandu-ma la eipuppy dog eyes

| JustMe6378962 a răspuns:

Mda...te-a ajutat cumva daca stiai?

| Lysander a răspuns:

Eu personal. prima oară mă uit la ochii ei happy

| Riderx1 a răspuns:

Ochi, sani, fund (dupa ce trece) laughing

| NoNameInAction a răspuns:

Ii dau dreptate lui UnCopchil. Nu toti sunt perversibig grin

| 000M1ha3la a răspuns:

Buna intrebare happy

| Stef69 a răspuns:

La dantura si la unghiutele de la maini

| Mamaligoi a răspuns:

In ochii ei senini ca ceru'. vedem chipul. ^^ Sincer, legile naturii or fi de vina ca noi pe inaintasi punem ochii. Si pe obrajorii din spate. Nu e standard chestia. N-or fi toti perversi. ^^

| McHurts a răspuns:

Asta depinde... Daca e din fata ne uitam la sani si fata iar daca e din spate ne uitam la fundlaughing

| BogdanGFX a răspuns:

La balcoane şi la obrajii din spate tongue. bine, dar pe lângă astea, nu trebuie să fie ciuma pădurii.să fie drăguţă happy etc.