| lollypop14dragutza a întrebat:

Buna TPU am si eu o intrebare pentru voi...mie si s-a stricat telefonul si acum momentat nu mai ai... urmeaza sa plec la mare saptamana viitoare su o verisoara si paintii ei si tata a zis ca ori imi da bani sa merg la mare ori imi ia telefon.nu stiu ce sa fac ca eu le vreau pe amandoua va rooog ajutati-ma dau funaa

Răspuns Câştigător
| Rosieberrie a răspuns:

Uite, eu cred ca ar trebui sa mergi in vacanta la mare si sa te distrezi. Stai linistita ca vei primi si un telefon la un moment dat, doar ai rabdare. Distractie placuta daca alegi sa pleci la mare.

| lollypop14dragutza explică (pentru Rosieberrie):

Eu am mai fost de 3 ori la mare anul asta si ca telefon mil doresc pe Nokia c3

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Cumparati telefon si stai toata vara in casa sa te joci cu el.

| hashen a răspuns:

Spune-le sa iti cumpere un telefon ieftin cam de 100 de lei ca sa poti vorbi la el. O plimbare la mare sigur costa mult mai mult. Dupa cum ai pus intrebarea probabil tu iti doresti un telefon "de fite", si ai tai poate nu isi permit sa ti le ia pe amandoua. Fa un compromis si ia un telefon ieftin. Unul bun pentru vorbit gasesti SH si la 50 lei

| Hellene209 a răspuns:

Eu as zice sa ti-o tragi in cur cateva zile si faci bani pentru ambele. funda?