| ayran a întrebat:

Buna TPU. Am si eu o întrebare pentru voi. V-ati luat vreodata bataie la scoala in clasele I-IV deoarece nu stiati cand erati scosi la tabla exerciții la matematică sau daca faceati greșeli ortografice in caiet la română?

Răspuns Câştigător
| Hela a răspuns:

Nu e normal sa iei bataie pentru asta. Mergi la psihologul scolii, directorul, la parinti...

3 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Am luat o bătaie de la colegi la ora de limba rusă, fiindcă la un extemporal, test, eu al luat nota 5, cea mai mare de atunci, iar restul clasei au luat toți nota 2, care nu era de trecere. Atunci s-au enervat pe mine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru aceste motive nu.

| Hela a răspuns:

De fapt nu e normal in general sa iei bataie.