| alexandra_5510 a întrebat:

am si eu o intrebare sa va pun...
acum 2-3 ani cand aveam 9-10 ani, aveam parul aproape de fund. de fapt era pana la fund. asa. m-am tuns putin mai jos de umeri, apoi pana la umeri, dupa aia a urmat tunsoarea bob pana la gat(pe care o am si in prezent), iar acum vreau sa ma tund scurt ( baieteste(, gen ema watson dar parca putin mai lung. abia l-am convins pe tata sa ma lase, si am vorbit si cu mama. ea mi-a spus ca doi bani nu dau fiindca am avut parul pana la fund. acum nu stiu ce sa fac. eu am venit cu ideea ca o sa imi stea bine cu tunsoarea scurta(asa cum mi-a stat bine cu toate tunsorile pe care le-am avut de-a lungul timpului)si, in orice caz, parul creste mereu la loc.
va rog ajutati-ma! nu stiu ce sa fac! eu zic ca sa ma tund scurt pentru ca daca nu risti nu castigi! tongue :*:*:*

Răspuns Câştigător
| heartslow a răspuns:

Depinde de formatul capului, poti incerca sa vezi cum iti sta, in fine nu pot sa-ti spun daca o sa-ti stea bine sau rau ca nu te vad la fata, dar in orice caz, iti creste la loc, succes! funda?happy

2 răspunsuri:
| deniisu a răspuns:

Eu am avut parul destul de lung.nu chair pana la fund dar era lung:Osi m-am tuns dintr-o data scurt adica bob da destul de scurt in spate putem sa fac tepi asa scrut era parul:O mai avem un pic si plangeam dupa parul meu lung...dar toata lumea mi-a zis ca imi sta bine si de atunci ma tot tund scrut. daca crezi ca te avantajeza parul tuns asa scrut atunci tunde-te! Dar daca nu iti sta bine? daca iti sta bine cu el bob mai tunde-te asa Acuma cum ai zis tu,, daca nu risti nu castigi,, depinde si cat de repede iti creste parul ca daca te tunzi si iti sta rau pana iti creste parul ce faci? mie imi creste foarte repede parulhappy

| deea_5313 a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa te tunzi daca asa iti doresti! Esti tanara si trebuie sa experimentezi cat mai multe tunsori.Si ce daca l-ai avut pana la fund? Poti sa te tunzi si cheala daca asa vrei. Poate iti va sta bine... poate nu...dar cum ziceai si tu daca nu risti nu castigi! Mult succes!