| motanita14 a întrebat:

am si eu o intrebare si sper sa ma ajutati, deci sa incep imi place de un baiat care e clasa 7 si eu sunt clasa 5 il am ca prieten pe facebook eu l-am cautat si mereu ma gandesc la el si as vrea sa fiu impreuna cu el dar eu cred ca cauza este ca eu sunt 5 si el 7 si va dati seama el o sa fie clasa 8 si eu 6 mereu il vad la scoala cum joaca fotbal va rog ajutati-ma pana nu se termina anul scolar big grin

Răspuns Câştigător
| lolyyypoly a răspuns:

laughing Te inteleg perfect... Am fost si eu fix in acceasi situatie. intr-adevar cand esti mai mic. esti si mai prost [ in cazul lui]. Peste un an, doi o sa vezi cum o sa te caute ..si nu o sa iti dea pace. Nu are rost sa insisti prea mult pe tema asta, acum daca nu te baga in seama... Stii tu vorba aia. Cat e roata de patrata tot se-ntoarce ea odata.

| motanita14 explică (pentru lolyyypoly):

Da,dar situatia este ca imi place foarte tare de el si as vrea totusi sa fiu impreuna cu el pentru ca va veni momentul sa se duca la liceu crying(((((((((( si nu o sa-l mai vad adica o sa aiba o prietena si o sa vrea sa fie cu un copil de clasa 7 cand o sa fie el 9 ma refer multe fete de la mine din clasa a ps ochii pe el dar cred ca doar eu ma gandesc cu adevarat la el momentul acela cand iti place de cv dar nu vrei sa-i spui fiindca ti-e teama sa nu te accepte

3 răspunsuri:
| Weedier a răspuns:

Stai calma laughing linistete-te laughing e abia inceputul anului scolarlaughing si care-i problema daca tu esti a 5-a si el a 7-a?laughing spune-i ca-l placi si gata treabalaughing

| options a răspuns:

Pai trebuie sa iti invingi teama si sa ii spui lucru asta pur si simplu