| dianaandreea98 a întrebat:

...Am si eu o intrebare si v-as ruga frumos sa imi raspundeti daca puteti
Acum o saptamana am cunoscut un tip la strand...prietenei mele ii place de el, el tot statea pe langa mine a incercat sa ma invete sa inot imi facea masaj m-a pupat pe frunte si cand am plecat mi-a cerut numarul ca sa-l sun cand ies afara sa vina sa stea cu mine si prietenii mei. L-am sunat a venit am stat cu el si le-am spus sa ma duca acasa sa nu merg singura pe drum el tot batea apropouri imi facea cu ochiul ii spunea unui prieten ca vrea sa fie cu mine si mai multe.A doua zi am vorbit cu prietena mea ea mi-a spus ca numai are nicio treaba cu el si daca vreau sa fiu cu el pot ca ea nu se supara.Cand am stat cu el afara ne-am jucat adevar si provocare si prietenii nostri tot ne-au dat provocare sa ne pupam cand am plecat acasa mi-a spus ca ma place ca e indragostit de mine ca vrea sa fie ceva serios intre noi, eu i-am spus sa aiba rabdare sa ne cunoastem mai bine atunci s-a suparat.Seara m-a sunat am vorbit cu el mi-a spus ca ii este dor de mine ca trebuie neaparat sa ne vedem a 2 zi...a plans el asa a spus dar nu stiu ce sa mai cred.Cand l-am sunat sa vina afara mi-a spus ca de ce sa vina pentru ce? si nu a vent.A venit cu noi afara a doua zi a vazut ca nu am prea vorbit cu el si azi dimineata m-a sunat si si-a cerut scuze ca nu a venit mi-a spus ca avusese o zi proasta se certase cu ai lui si ca vrea sa ma vada,cand amiesit afara cu el prietena mea mi-a spus ca inca il place mult si mi-a spus ca a intrebat-o daca vrea sa fie cu el ca asa i-a spus prietenul lui, cand l-am intrebat a spus ca prietenul lui a mintit ca el nu are nicio treaba cu ea ca el pe mine ma place si eu sunt cea mai frumoasa pentru el,si cand eu am plecat pana la magazin a sarutat-o pe prietena mea cand am venit si am aflat nu am mai vorbit cu el si am plecat acasa, cand am ajuns acasa m-a sunat m-a intrebat de ce sunt suparata pe el i-am spus si a zis ca ea l-a sarutat pe el i-am spus ca eu cred ca ne minte pe amandoua dar el a spus ca pe mine ma place, cand i-am spus prietenei mele a inceput sa planga a spus ca el e un mincinos ca el a sarutat-o si prietenul lui tot ii spune sa fie cu el, i-am spus si asta a spus ca prietenul lui minte. Nu sta nici cu noi in oras eu sunt din Petrosani iar el din Timisoara l-am intrebbat cand pleaca mi-a spus ca daca e sa fie ceva intre noi ramane aici la bunica lui si la telefon mi-a spus ca m-a mintit ca pleaca in septembrie cand vine mama lui dar mama lui a venit azi si el ma minte incontinuare de azi dupamiaza nu am mai vorbit cu el de cand i-am spus ca ne minte pe amandoua adica nu vad niciun rost sa nee certam noi 2 pentru el
As vrea si eu o parere pana la urma pe care dintre noi doua ne place si as vrea sa stiu ce as putea face sa-l fac sa regrete ca si-a batut joc de mine
Dau fundita

2 răspunsuri:
| OMEGALIN a răspuns:

Buna!
Pai eu sunt baiat,dar totusi iti spun sa renuntati ambele la el,nu merita sa il iubiti si sa suferiti dupa el,azi e cu tine si cu prietena ta,maine cu una din voi si cu alta,nu merita sa iti bati capul,cauta baiatul care sa te iubeasca doar pe tine,care sa merite iubire, nu pune suflet pentru orice si nu iti fa griji, cu totii avem pe cineva scris pentru noi, doar, nu te certa cu prietena ta pentru el happy

| forevermysoul a răspuns:

Pai el ori va plcace pe amandoua ori pe niciuna.Adica sper sa nu te superi pe mine dar asta e adevarul si asa mi-am facut o imagine.Ca sa il faci sa regrete intalneste-te cu prietena ta si planuiti sa va intalniti(tu si prietenul tau) si ea la fel intr-un loc si acolo sa il trageit la raspundere cine, ce, pe cine iubeste.Si alta metoda ar fi sa renuntati la el si sa va,, intalniti'' cu alti baieti sa vedeti ce fata va face.Toate cele bune:*