| Pusycat a întrebat:

AM si eu o intrebare simpla:
Ce faceti voi când va plictisiti?
Eu stau des singura acasa si ma PLICTISESC!

Răspuns Câştigător
| nugasescusernameliber a răspuns:

Poti sa-ti faci ordine prin camera, sa gatesti ceva ce ai vazut la tv sau intr-o revista, poti citi- sunt atatea carti bune de nu le mai lasi din mana, poti face cateva exercitii, nu ai nici o alta pasiune?
sau stai pe 9 gag.com

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ca sa nu te plictisesti poti sa vezi canalul meu pe unde am calatorit cu TIR-ul https://www.youtube.com/channel/UC9gfVd4_H_L7bW_GGU6HwZw

| AFR81 a răspuns:

Citesc, ies pe afara, merg la tenis/ping pong/biliard/fotbal/darts, joc FIFA, ascult muzica, urmaresc documentare.

| Violleta2022 a răspuns:

Daca ai pune mana si ai invata la materiile de la scoala, nu ti-ar mai ramane timp de plictiseala.
Fugi la invatat si lasa lenea!

suntserios
| suntserios a răspuns:

Mananc

| Calabita590 a răspuns:

Gateste ceva dulce, citeste, fa-ti un jurnal, iesi la o plimbare poti si cu prietenii, deseneaza, picteaza, raspunde la intrebari pe TPU, scrie povesti