| GirlCrow a întrebat:

stie cineva de unde pot lua o husa, o carcasa ceva pentru Samsung OmniaII, dar colorata? M-am saturat de negruuu` si telefonul inca este bun, nu vrea sa mi-l schimbsadPls daca stie cineva sa ma ajute!sadEu tot am cautat dar nu am gasit nimic care sa ma ajute sa schimb "skin-ul". decat sa fac comanda din America:j...Multumesc!

1 răspuns:
| NeSsA_4925 a răspuns:

Cauta la un magazin de telefoane sau eu am vazut si unde le duci la reparat iti face comanda sper ca te-am ajutat