| Publicitatee a întrebat:

am si eu o intrebarewinking stiti cand se vor da tezele pe clasa...adica dupa sarbatarile de craciun sau inainte?

Răspuns Câştigător
| me a răspuns:

Tezele de pe semestrul I al anului şcolar 2010-2011 se susţin, de regulă, până la data de 17 decembrie 2010.

(2) Tezele de pe semestrul al II-lea al anului şcolar 2010-2011 se susţin, de regulă, până la data de 20 mai 2011
funda?

4 răspunsuri:
| FataCuOchiiCaprui a răspuns:

Asta depinde de profesor. In mod normal se dau inainte, pentru ca se considera ca elevul va uita din materie dupa vacanta. Tezele se stabilesc in clasa. Vorbeste cu profesorul/profesoara.

| sonia_3318 a răspuns:

Vai draga cum naiba sa ne dea tezele dupa vacanta
pai depinde ce note avem numa asa putem sa murim de stres si parinti sa ne reproseje regulat notele
di ne-a mai si scurtat vacanata dal naibi pe Boc Boloboc acum avem numa 10 zile alien

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Naspa mi-e frica

| dede01 a răspuns:

Inaintebig grin