| mary_1175 a întrebat:

Buna TPU am si eu o intrebare
vreau sa va spun ca am tastat la *144# si acolo imi zice asa

felicitari! ai primit bonus 60 de minute orange pentru apelurile primite din afara retelei. min se aloca la 30 de zilede la ultimul bonus

vreau sa spun ca pana acum nu am mai primit bonus.
si ca acum nu mai am nici o optiune activa am avut optiune si 15 zile si mi sa expirat de pe data de 8 decembrie.si ca nu mai am minute deloc.nu inteleg de ce nu pot folosi bonusul de 60 de minute?

va rog dati-mi si mie un raspuns coerent va rog.

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sună la Relaţii cu clienţii sau intră al ei pe site, www.orange.ro
Pa, pa.

| doinitza12 a răspuns:

Daca nu ai incarcat de mult telefonul poate fi asta o cauza.sau daca ai pe cont 00 lei atunci de asta.

| abcdefghiijklmnopqrssttuvwxyz a răspuns:

-Fiindca tu cand suni, tu primesti bonusuri si poti sa suni iar daca tu nu poti sa suni nu stiu.