| az0999 a întrebat:

Am si eu o mare rugaminte. Peste cateva saptamani este ziua de nastere a celei mai bune prietene si vreau sa ii fac un cadou cat mai special, ceva care sa ramana amintire. Poate ceva hand made... dar nu prea am idei.
Orice sugestie este bine venitawinking Multumesc anticipat! happy

3 răspunsuri:
| Kida_5763 a răspuns:

Nu stiu. Incearca bratarile prieteniei. happy Daca nu stii sa le confectionezi, exista o gramada de tutoriale pe net. Doar cauta, si o sa inveti cu sigurata. Altceva nu stiu ce i'ai putea darui. thinking

| az0999 explică (pentru Kida_5763):

Am gasit apoi si eu ceva pe net. dar oricum Multumesc muult!

| Kida_5763 a răspuns (pentru az0999):

Pentru putin! happy