| bebelotz a întrebat:

Am si eu o mega rugaminte la voi: cine poate sa-mi explice si mie de ce nu imi merge netul pe telefon? Mentionez ca am primit de curand un Nokia c3 si ca folosesc cartela frog adica netul acela inclus in extraoptiune. In prima seara cand i-am facut setarile mergea netul si mia ales messu, acum insa nu imi mai merge sad Imi cere tot felul de porcarii, adv e ca si eu am umblat in setarile lui de conectivitate de l-a gasit dracu si cred ca de aia nu mai merge sad Dar as vrea sa stiu asa in principu ce trebuie sa fac sa-mi mearga sau mai ales in setari cum trebuie sa scrie, mersi anticipat. Fundoi big grin

Răspuns Câştigător
| malina1 a răspuns:

Poate ca nu mai ai mb nu stiu care poate fi problema daca i-ai facut setarile.totusi o prietena de-a mea are setarile pe tel dar nu poate intra pe net decat daca isi pune cartela in alt tel incearca si tu poate merge. FUNDA?