| Iza_2113 a întrebat:

Buna TPUwinkingAm si eu o mica problema...de catva timp imi place de un baiat, i'am zis cum sta treaba dar nu ma crede.cum ii pot arata ca nu glumesc si ca nu fac misto de el ci chiar il plac?
ps. vot si funditalove struck mersi anticipat

Răspuns Câştigător
| treipuncte a răspuns:

Du-te sarutal si o sa te creada ...vezi cum reactioneaza tongue funda big grin?

2 răspunsuri:
| LiGaCoRnVEVO a răspuns:

Un sarut ar fi deal(asa cred eu)!

| SorynaSweet a răspuns:

Eu in locul tau nu i-as fi spus, ci l-as fi tinut un pic pe jar.
Dar faci cum vrei, e viata ta. Pune pe cineva [un prieten bun de-al lui] sa ii zica cum sta treaba. Poate vei vorbi tu cu el candva. big grin.
Funda? puppy dog eyes