| anaishere a întrebat:

Buna, TPU! Am si eu o mica problema. Deci acum cateva zile am fost in excursie cu clasa si ne-am cam imbatat. Faza e ca la betie probabil, am luat un coleg in brate si am stat numai cu el si am dormit impreuna. Nu s-a intamplat absolut nimic, pentru ca am doar 14 ani, dar sincer regret noaptea aia. Mama nu stie, doar colegii stiu, dar tare mi-e ca ca afla mama si ma termina. Ceva sfaturi?

Stiu ca nu prea are logica, dar pe bune am nevoie de cineva, ce ma poate sfatui cu orice, pentru ca ma simt ca ultimul **** dupa lume.

Răspuns Câştigător
| DariusNM a răspuns:

Eu iti propun sa uiti de caz. Lumea nu va sta tot timpul focusata pe acest caz si va uita incetul cu incetul. Acum 2 luni mi-am scapat un coleg in cap pentru ca se urcase pe umerii mei. Toata clasa a fost prezenta. Multi au ras multi au filmat. Insa acum nimeni nu isi mai aminteste. Colegii care au vazut nici nu erau beți, asa ca ai avantaj

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai doar 14 ani si iti faci probleme ca ai luat un baiat in brate si nu ca v-ati imbatat? Colegul era prea beat, altfel se dadea pe langa tine in acea noapte. Sau te-ai dat tu pe langa el dar nu putea sa-ti faca nimic.
Jalnic!

| Celcestietot a răspuns:

Iti vei promite ca nu vei mai face si apoi te vei impaca cu ideea. Cu fiecare betie avuta, cu atat mai mari sanse sa devii englezoaica.

| Andreeush a răspuns:

Atâta timp cât nu s-a întâmplat. nimic nu înteleg de ce îți faci atâtea griji.
Nu ești singura persoană care a băut într-o excursie.