| Geoops a întrebat:

Am si eu o mica problema! Deci vreau ca sa modific o poza in paint. Vreau sa scriu ceva pe poza, dar nu stiu cum sa fac ca scrisul sa nu fie Arial si vreau sa il si micsorez...

2 răspunsuri:
| AlinKun a răspuns:

Lasa-mi intr-un mesaj privat un id ceva si te ajut cu mare placere

| AAlinaaa a răspuns:

Cand introduci poza in paint si dai acolo sa vrei sa scrii si selectezi cat spatiu vrei sa scrii o sa iti apara o bara cu selectarea marimei bold, subliniat in fine. si undeva iti apare si "arial" ei bine te uiti mai in drepta putin si vezi o sageata.dai acolo si iti alegi ce scris vrei tu.