| BubblesWorld a întrebat:

Am si eu o mica problema si nu stiu cum sa procedez..eu sunt slaba, am 43 de kg, desi mananc foarte des.Acum m-am ingrasat cateva kg dar problema este ca cel mai mult am depus pe burta si solduri. As vrea sa stiu ce este de facut pentru a scapa de grasimea din zonele astea. Mentionez ca nu vreau sa slabesc in alte zone. Am citit ca daca faci abdomene se vor forma acele patratzele dar vor fi acoperite de grasime. Dau fundita celui mai bun si eficient raspuns

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ai și tu niște forme, și gata, ai intrat în panică!
Mergi pe un sport de masă, succes!
Pa, pa.

| Danut_Popa_1961 a răspuns:

Exclude din meniu produsele tip,, fast-food,, bauturile carbogazoase, sosurile pe baza de faina.Redu consumul de paine alba, paste fainoase, prajituri cu crema de cofetarie. Evita cartofii prajiti in ulei, carnea grasa-mai ales porcul.Consuma fructe si legume la fiecare masa si fa miscare.

Răspuns utilizator avertizat