| Chérrrie a întrebat:

am si eu o nelamurire.cu toate ca tutu adrian a castigat romanii au talent. am vazut ca cazul lui este foarte controversat...adica multi spun ca nu ar fi trebuit sa castige, ca a fost votat doar pentru ca nu are parintii, ca sunt talente mult mai bune decat a lui. voi ce credeti? funDa

Răspuns Câştigător
| DeeaClaudia a răspuns:

Cred ca Adrian a castigat pentru talentul sau de a compune[ de a dansa] si de a TRANSMITE MESAJE, un copil la varsta de 19 ani a facut multe pentru tara. ne-a aratat ca trebuie sa ne iubim parintii pentru ca nu stim cand dintr-o greseala sau destinul ii fura de langa noisadne-a aratat ce inseamna sa-ti iubesti tara de mic copil. daca nu avea talent de ce mihai petre a spus ca e unul din concurentii cu sanse reale la titlu. de ce andra la supranumit EMINEM al ROMANIEI, de ce toate astea? pentru ca a avut o poveste trista? pentru ca i-au murit parintii? sau pentru ca se intretine singur. oricum ar fi nimeni nu a fost langa el. cand a cazut s-a ridicat si a mers mai departe. RESPECT Adrian [ din prima clipa am crezut si am sperat din suflet ca tu sa castigi]

9 răspunsuri:
| beautifulkiss a răspuns:

Buna nu vreau sa fiu rea, dar asa este.Inteleg cazul lui este destul de trist, dar de aceea se cheama romanii au talent.Nu se cheama romanii au situatii grele sau ceva de genul asta.Normal nu trebuia sa fie publicate cazurile in care traiesc si lumea sa aleaga dupa talent. Dupa parerea mea Narcis ar fi meritat sa castige. Vocea lui este de aur si se gasesc voci ca ale lui 1 la 1 milion deci iti dai seama.Asta este parerea mea, poate altii au alta parere, va rog fara cearta.Numai bine.

| AndaWest a răspuns:

Buna,eu nu am urmarit emisiunea asta dar iti spun ce am obsevat eu peste tot in lumea asta:daca ai castigat,de ce ai castigat,nu meritai, daca nu ai castigat de ce nu ai castigat, meritai.mereu se gaseste nod in papura...

| TheVampireDiaries a răspuns:

El nu are talent,el nu face decat sa recite pe muzica, ceea ce poate face oricine! Tocmai pentru ca este orfan a fost votat si oricum juriul a ales castigatorul ca doar era numele lui pe cec! Nu trebuia sa castige deoarece nu este talentat, ci orfan.

| Claudiu2011 a răspuns:

Eu cred ca a meritat sa castige din punctul de vedere al tuturor romanilor care lau votat.atata timp cat romanii iau dat voturi lui mai mult decat lui iustin nu avem ce comenta.romanii au ales cu inima cred.pe cine vroiau castigator.nimeni nu contesta valoarea si talentul tuturor candidatilor mai ales pe cea a lui narcis.cei care il contesta pe adrian tutu nu au nici un drept.si sunt sustinatori a lui iustin.mie mi-au placut toti din finala cu exceptia sotilor luca care e de apreciat ca au facut 600 de piruiete dar aici se cere talent.nu rezistenta.si in afara de astea eu am tinut cu rebeca neascu dar si cu adrian tutu care e din focsani de la mine.happy

| dany3la a răspuns:

Eu cred ca chiar a meritat sa castige.S-a intamplat sa aiba si el un caz socant.l a castigat pe merit, de aceea l-au votat cei de acasa.
Ps.Si eu l-am votattongue

| onlyketoops a răspuns:

E o porcarie.St ns invidiosi si trebuie sa aiba ei ultimul cuvant.Eu una st fericita ca a castigat Adrian mai alesc ca IUBESC HIP-HOP-UL. Ma bucur ca exista oameni care au curajul de a mai spune ceva oripilati de betivii si drogatii zilelor noastre!

| miriapo7 a răspuns:

Parerea mea este ca a meritat acest premiu deoarece am tzinut de la inceput cu el.Merita deoarece chiar are talent si nu cred ca oricine ar putea face ce face el.happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intradevar... poate ca Narcis ar fi trebuit sa castige.
Dar in ce consta premiul? In bani.
Narcis si Luca nu aveau asa mare nevoie de bani, pe cand Tutu sincer merita o bucurie [ la inceputul piesei cu care s.a prezentat in finala, zicea " cum unii au tot, si eu nu am nimic " sad ]
Mie mi se pare bine-ales pana la urma.
Ceilalti se descurca incontinuare, s`au lansat... Luca o sa faca un duet cu Andra, iar Narcis, ce pot spune, un viitor stralucit!
parerea mea.

Ceau (:

| Simina_2325 a răspuns:

Eu cred ca ...pe langa toate astea este si talentat pentru ca juriul l-a ales sa intre in semifinala pentru ca are talent si din acest motiv a castigat marele premiu!