| heiii a întrebat:

am si eu o problema.am descarcat un film si daca il deschid cu bs player nu se aude deloc sunetul filmului.am incercat sa deschid alt film cu acelasi program si atunci a mers.stiti cum as putea face sa mearga si la celelalte?(cred ca bs player-ul are ceva pentru ca filmul se auzea cand il deschideam cu alte programe)

5 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Are dreptete pHpFUCK vezi si în setările de sunet al Bsplayer-ului.

| CristianCRS a răspuns:

Din cate stiu trebuie sa instalezi AC3Filter,daca te uiti la verisunea filmului e posbil sa vezi AC3. Link de download : http://ac3filter.net/

| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Nu ai descarcat de unde trebuie

| Robertty a răspuns:

Incearca sa deschizi cu vlc un program gratuit si cu mai multa calitate si o sa mearga!

| pHpFUCK a răspuns:

Pai s-ar putea sa aiba un virus filmul sau sa-l fi luat fara sunet. Incearca altul.