| DeeaRaawr a întrebat:

happy Am si eu o problema. Am un id de mess, iar de cateva saptamani nu ii mai stiu parola. In fine, cred ca a fost schimbata de cineva, ca stiu sigur ce parola mi-am ales cand mi-am facut id-ul. Problema e ca nu mai stiu nici raspunsurile la cele 2 intrebari, eu de obicei le pun la misto, nu credeam ca imi pot folosi.sad Totusi am acces la id si la mail, pentru ca mi-a ramas salvata parola pe messenger, si de fiecare data cand deschid mess-ul imi intra direct. Insa daca dau log out, mi se sterge si parola. Exista vreo posibilitate sa aflu parola daca am acces la mail? :-s
Funda!:* Mercibig grin

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

RECUPEREAZA PAROLELE DIN BROWSER MOZILLA - daca ai salvat parolele in browser si ai folosit Mozilla intra in Unelte in bara meniului de la mozilla -> optiuni ->TAB-ul ->securitate -> parole salvate -> arata parolele

RECUPEREAZA PAROLELE DIN BROWSER GOOGLE CHROME - Google Chrome Password recovery Tool - recupereaza parolele salvate in browser.Iti arata site-urile pe care te-ai logat, username-ul si parola la fiecare site in parte. Programul il descarci de aici: http://www.itsamples.com/google-chrome-password-recovery.html

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Da exista! Ce browser folosesti?

(foloseste functia -> Raspunde din dreptul raspunsului. Vezi foto: http://i.imgur.com/N3Prx.jpg )

| DeeaRaawr explică (pentru neluL):

Chrome/ Mozilla. Le folosesc pe ambele

| neluL a răspuns (pentru DeeaRaawr):

RECUPEREAZA PAROLELE DIN BROWSER MOZILLA - daca ai salvat parolele in browser si ai folosit Mozilla intra in Unelte in bara meniului de la mozilla -> optiuni ->TAB-ul ->securitate -> parole salvate -> arata parolele

RECUPEREAZA PAROLELE DIN BROWSER GOOGLE CHROME - Google Chrome Password recovery Tool - recupereaza parolele salvate in browser.Iti arata site-urile pe care te-ai logat, username-ul si parola la fiecare site in parte. Programul il descarci de aici: http://www.itsamples.com/google-chrome-password-recovery.html