| CrisuCrisuletz a întrebat:

Am si eu o problema cam "ciudata".
Am fite si nu stiu cum sa scap de ele laughing)
Deci nu pot crying
Help! laughing
Funda!

Răspuns Câştigător
| Dariusuu a răspuns:

Ba da poţi, e bine că recunoşti draga mea. Multe spun că nu sunt fiţioase dar nici n-ai cum să le suporţii.
Fii tu însuţi şi încearcă să fii cât mai naturală, să nu urmezi turma.
Nu încerca să fii pe placul tuturor, pun pariu cu tine că nu vei reuşi.

O noapte perfectă.

4 răspunsuri:
| prizeFTW a răspuns:

Obisnuieste-te cu toti oamenii, daca vrei sa spui ceva din categoria "fite" abtine-te.Asta e tot.Mai mult nu vad ce poti face.

| ILoveWeekends a răspuns:

Pune o prietena buna care nu e chiar asa ca tine sa iti atraga atentia de fiecare data cand dai dovada de fite si astfel te vei controla. Incearca sa fi mai toleranta cu altii etc.

| papyterier a răspuns:

Pai in primul rand nu iti mai face conturi cu crisuletz si alte chestii din astea ca isi da lumea deja seama ca esti cam fitoasa nu iti face poze cu bot si chestii din astea si nu mai i inganfata ca nu esti centrul universului laughing sper ca te-am ajutat ^_^

| crazypretty a răspuns:

Eu as vrea sa fiu un pic mai fitoasa adica dupa parerea mea nici nu e bine sa ai fite de nu poate omul sa te atinga nici cu un deget dar nici sa permiti tuturor sa te ia la misto eu consider ca sunt oameni carora chiar merita sa le dai cu flit incearca si tu sa le dai cu flit doar celor care merita si in fata celor la care tii tempereazate