| Lylyum a întrebat:

Am si eu o problema cu facebook. Tocmai mi-am facut un cont zilele trecute, si nu inteleg de ce nu primesc emailul de confirmare? Acum, nu mai pot sa intru in contul facebook, pentru ca nu e confirmat. Ce e de facut?

Răspuns Câştigător
| Patricia07 a răspuns:

Sigur nu ti-ai gresit email-ul?laughing
Fa-ti altul!

| Lylyum explică (pentru Patricia07):

Email-ul, sigur nu era gresit! am mai multe adrese de email-uri si am inceput sa le verific, trimitand email-uri de pe unul pe celalalt si asa am descoperit cu uimire, ca pe adresele mai noi, de fapt nu pot primii email-uri. am intrat pe facebook, si am schimbat adresa de email cu o alta veche... intr-un final, am reusit! laughing

| Patricia07 a răspuns (pentru Lylyum):

Totul ii bine cand se termina cu binelaughing Ma bucur ca ai rezolvat problemahappy