| tpuamointrebare a întrebat:

am si eu o problema cu telefonul mobil. Nu am semnal. de la ce poate sa fie asta? si ce sa fac? am incercat sa pun si alte cartele dar tot nu merge. ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| LoveYouR a răspuns:

Buna! Asa am patit si eu cu telefonul vechi. Ziceam ca am schimbat eu vreo setare prin telefon din greseala.Dar nu, nu era nimic schimbat.Pur si simplu nu aveam deloc semnal indiferent ce cartela bagam in el.Du-l si tu la un service pentru telefoane si te rezolva.Nu cred ca este prea mult costisitor ca nu e mare problema asta cu semnalul.Mult succes! :*

1 răspuns:
| DimiSiAtat a răspuns:

E logic. locul la care stai nu are semnal plimbate e colo-colo sau iesi aara ca as prinzi semnal...