| ADRIANAROXANA a întrebat:

Am si eu o problema...cu totii stim ca incepe scoala si as vrea sa imi spuneti si mie de unde v-ati luat pantaloni de trening(vorbesc de fete).Eu am gasit in Bershka o pereche de pantaloni de trening lungi(pantaloni de trening lungi cautlaughingsi nu imi venea modelul. Fetelor, voi de unde va luati(sau v-ati luat)?
Funda si vot la toate raspunsurile!

1 răspuns:
| Corina2016 a răspuns:

Pai din magazinele de specialitate sau de peste tot cauta in magazine de fete pentru sprt