| XxSimoneexX a întrebat:

Buna TPU :*! Am si eu o problema cu un telefon Samsung Galaxy >5-Samsung-I5500. De curand am bagat o alta cartela in el si apoi am scos-o si am bagat cartela mea. Mentionez ca de atunci nu mi-a mai mers Marketul si imi arata eroare de conectare la acel cont de Google pe care era conectat Marketul, Gmailul si Calendarul si acum aceste trei aplicatii nu mai merg. Mi-am facut cont Google si am incercat sa intru si mi se spune ca s-ar putea sa fie din cauza Serviciului De Date ale telefonului. Cand am incercat sa sterg acel cont Google mi se da acelasi rezultat: Serviciul De Date. Vreau sa stiu ce pot face in situatia aceasta.
Multumesc anticipat!:*

1 răspuns:
| Cataliciiii a răspuns:

Buna:* Si eu am tot Samsung I5500 si m-i s.a intamplat.
Trebuie sa iti resetezi telefonul Intri la Setari-Confidentialitate- Revenire la setarile din fabrica:*

Vezi ca daca nu ai Contactele bagate pe Sim t-i se vor sterge din telefon sper ca te-am ajutat:*

. Treci si pe la mine poate o sa ma poti ajuta cu intrebarea mea legata tot de Samsung i5500