| bogdan8907 a întrebat:

Buna TPU am si eu o problema daca se poate sa ma ajutati va rog! alaltaieri am instalat pes 2010 tot bine si frumos a mers toata ziua dar ieri cand am deschis calkultorul si am dat sa se incarce nu a mai acceptat asa ca mi-am pus in gand sa il reistalez dar culmea pe cand sa termine de instalat imi dadea eroare 1305 si ca sa fiu sigur ca u este cd am incercat sa instalez si fifa 2010 dar nici acela nu s-a instalat si tot aceeasi eroare a fost!
ce pot sa fac dau funda si voturi va rog cat mai repede sa raspundeti ca-s disperat

1 răspuns:
| SlimShady_8054 a răspuns:

Du-te pe www.canyourunit.ro si scrie in castua numele jocului pe care vrei sa il instalezi si vezi daca ai cerintele!