| Mandy a întrebat:

Am si eu o problema.Ideea e ca am inceput anul scolar destul de bine, cu note bune, insa nu stiu ce s-a intamplat incat nu mai fac fata.Incep sa apara note mici, si nu le pot controla. Vreau o medie mare, dar nu stiu ce sa fac sa-mi maresc notele.Simt ca nu pot sa invat la toate. dau funda pentru cel ce ma poate ajuta...

2 răspunsuri:
| Silvara a răspuns:

Te inteleg si eu am perioadele mele, dar trebuie sa te 'aduni' si sa inveti! Nu mai e mult si vine iarna, vom avea 2 saptamani de stat, deci mai bine invata acum cat poti de bine. Normal ar fi, sa ne inteleaga si profesorii, dar ei cred ca nu este asa cum spunem noi. Oricum, ai grija! Succes la teze si la restul.:* (si celorlalti) Te pup, pa!:*

| simonna a răspuns:

Si mie mi se intampla acelasi lucre, sunt o eleva buna, dar mi se pare ca in ultima vreme nu mai sunt la fel de ambitioasa nici eu nu stiu ce sa fac.Gndeste-te ca daca iei note mici ii dezamagesti pe cei ce au incredere in tine.