| Blondaa a întrebat:

:*
Am si eu o problema happy mi-a venit pana acum o singura data menstruatia iar acum cand trebuie sa imi vina a doua oara mi-a intarziat deja 5 zile sad

este ceva neinregula cu mine? trebuie sa merg la doctor?

Funda! big grin

Răspuns Câştigător
| adee_4040 a răspuns:

Nu! nai nico problema primi 2 ani e neregulat big grin

4 răspunsuri:
| vis a răspuns:

Nu e ceva normal sa-ti mai intarzie. Daca se mai intampla asa inseamna ca ai ceva dereglat si ar trebui sa mergi sa ceri sfatul unui specialist. [ Nu te ingrijora nu-i ceva grav ]

| annna a răspuns:

Stai linistita ca asa este la inceput dupa o sa fie regulatwinking

| FineBroAndy a răspuns:

PAi menstruiati ti se regleaza cand vei avea cel putin 18 ani.Acum iti poate veni si in alte zile daca nu ai 18 ani...big grin

| cosmingabriel97 a răspuns:

Nu dar se mai inimpla