| fonfy a întrebat:

am si eu o problema... o prietena e a mea si-a facut cont pe facebook pe pc meu si acum cand vreau sa imi fac si eu dupa ce am completat datele si ma scris si codul ala, imi apare pagina de facebook a prietenii mele, ce trebuie sa fac? Va rog ajutati-ma dau funda
Multumesc anticipat:*

Răspuns Câştigător
| florabianca42 a răspuns:

Dupa ce iti apare pagina prietenei, sus unde scrie facebook in dreapta in capat scrie contul meu acolo d-ai clik si ultima chestie e log out apesi pe ea si te-a deconectat acum iti poti face contul tau succes... Daca a fost bun raspunsul da-mi funda daca nu asta e...

1 răspuns:
| florabianca42 a răspuns:

Uite,ma bucur mult ca ti-am fosst de ajutor daca mai intervine ceva contacteaza-ma si incaa o data mersi pentru. funda e prima...