| Marius2011 a întrebat:

am si eu o problema vine ziua iubitei mele sunt cu ia d 3 luni. idea e ca nu stiu ce sa i iau nu imi bate apropo-uri nu nimica e o fata simpla fara figuri sau alte din astea m-am gandit un parfum o bijuterie ceva. dar nu sunt sigur niste fete baieti ziceti-mi si mie cam ce parfumuri(numele la ele) sau bijuteri iar place va rog dau fundita :X+vot

Răspuns Câştigător
| AlexC a răspuns:

Pentru o fata ca ea ii poti face cadou un parfum gen Giordani sau Divine ce le poti gasi la Oriflame. Nu cred ca sunt mai scumpe de 60-70 lei, chiar mai ieftine.
Cumparai o bratara de la argintarie, un inel. Sau iai ceva cu valoare simbolica, un portelan ceva...

6 răspunsuri:
| emiitzzy a răspuns:

Poti sa-i iei o bratara din argint asa finuta o sa te ajute sa alegi doamnele de acolo sau ai putea sa-i kumperi un lantisor din argint cu litera numelui ei si asta este foarte dragut:X sau un inel.asa dragut eu astea zic sai iei ca alea i raman pe toata viata dah parfumu sau alte chesti de genu nuhwave si nah daca zici ca e o fata simpla si din astea va aprecia mult:X

| Baby a răspuns:

Eu zic sa ii iei o carte, sau un lantisor de argint / aur, dupa cum iti permiti, cu o inimioara, si sa gravezi pe ea initialele voastre. :*
o sa ii placa foarte mult. Sau poti sa iei o bratara de argint care sa aiba 2 jumatati de inima si pe una scrii initiala ta si pe una a ei. Le gravezi, sunt locuri speciale unde se graveaza.

| Robert7186 a răspuns:

Incearca un set de cercei cu lantisor de aur/argint

| NoName8 a răspuns:

Saluthappy avand in vedere faptul ca esti cu ea de 3 luni (nu e o perioada foarte lunga) nu cred ca ar trebui sa ii iei vreo bijuterie, e prea mult, iar un parfum nu il poti alege decat daca ii stii foarte bien gusturile, exista parfumuri dulci, parfumuri fresh sau cele florale-dulci care variaza foarte tare in functie de miros si care nu plac oricui. Risti sa iei ceva ce nu o sa ii placa. Sfatul meu este sa ii iei o floare, sau un buchet de flori, trandafiri rosii sau albi sau bujori, orice cred ca i-ar placea, si eventual sa o duci undeva in oras, sau la un picnic, la padure. Cred ca o zi frumoasa petrecuta cu tine valoreaza infinit mai mult decat un parfum sau o bijuterie... Succes si LA MULTI ANI!

| OoInnocentSmileOo a răspuns:

Hmm foarte greu dar ai putea sa-i iei un lantisor de argint cu o inima

| mihaela_7902 a răspuns:

Eu daca asi fii in locul tau i-as cumpara un lantisor din argint sau aur cu initiala ei sau un inel o bratara sau un catel dragut mik si pufos sper sa iti fie de folos fundita.>x