| Alex_5725 a întrebat:

Am si eu o rugaminte la voi, imi puteti spune ce farse sa fac in excursie ma duc pe 23 iunie si o facem de doua zile si noapte bine inteles ca eu si cei cu care stau in camera nu o sa dormim si vreau sa ma ajutati sa imi ziceti niste farse super teri de facut prietenilor pot sa fie si ceva mai rele ca nu cred ca se vor supara. Ganditiva ce farse ati facut si voi la colegi/prieteni ca sa imi spuneti si mie de preferinta ceva inteligent. Cine imi da cele mai grozave farse dau fundiță.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cele mai tari farse funda?

http://www.youtube.com/watch?v=mT0ajaiRWLg

3 răspunsuri:
| yasser25 a răspuns:

Cea mai buna farsa ar fi sa stai acasa!

| Butterfly9 a răspuns:

Inregistrati pe telefon sunete de groaza inspaimantatoare si puneti telefonul in gaura cheii de la usa sa se auda in camera,dar sa se auda tare se vor speria,inchidetii in camera sa nu poata iesi si puneti incontinuu, puteti sa faceti zgomote, pasiti foarte tare sa se sperie.

| acarata a răspuns:

Tu si prietenii tai puteti, de fapt daca reusiti, sa luati niste ata mai groasa, apoi noaptea sa le coaseti pijamalele celorlalti de saltea. Dar trebuie sa fiti discreti sa nu se trezeasca.
Bafta