| Narcis951 a întrebat:

Am si eu un iPhone 3 GS si a fost la incarcat bateria era la 25% si statea in priza iar eu m-am bagat sa ma joc un joc Ninja Fruit il aveam descarcat doar si in timp ce ma jucam s-a inchis telefonul cu totul iar de atuncia tot se inchide si incepe sa se deschida apare imaginea cu marul iar apoi apare repede alb si se inchide si iar se deschide si tot asa... CE AR TREBUII SA FAC spuneti-mi CAT MAI REPEDE VA ROG!

CEL MAI BUN RASPUNS PRIMESTE FUNDAAAAA!

Răspuns Câştigător
| patiiipatiii a răspuns:

Poti sa il duci la magazinul de unde l-ai cumparat si sa-i explici ce se intampla sau sa-l duci direct la reparat, eu cred ca ar fi bine sa te asiguri inainte sa-l duci la reparat ce fel de oameni il repara sau ce firma este(pentru ca se poate intampla sa il vinda si sa iti dea un I-Phone cumparat din piata). Cel mai bine e sa intrebi un priete sau ruda, unde si l-a dus el la reparat, sau sa-l duci inapoi la magazin... FUNDAA?

| Narcis951 explică (pentru patiiipatiii):

Ok...mai astept alte raspunsuri la mine in oras unde este un baiat e pocait el nu duce orice telefoane nu duce chinezarii duce doar telefoane originale o sa ma duc maine al el.

| patiiipatiii a răspuns (pentru Narcis951):

Bun...dar sa-mi dai funda daca nu o sa fie raspunsuri mai bune

| Narcis951 explică (pentru patiiipatiii):

O sa tio dau uite tio dau acum dar asta cu dusu la reparat o stiam laughingrolling on the floor...