| cryyysss a întrebat:

am si eu un laptop dar problema este ca mi se incalzeste nu chiar asa rau incat sa numai poti tine mana pe el.
daca il las in priza 12 ore sau mai mult mi se incalzeste, eu pana acum nu am mai avut laptop si nu stiu daca este ceva normal sa se incalzeasca.
ar trebui sa-mi faci griji? sau asa este normal sa mi se incalzeasca? dau fundita pentru un raspuns inteligent...

Răspuns Câştigător
| plasticsmile a răspuns:

Lasa ventilatorul sa respire, nu pune nimic care sa il acopere la gura happy... si da e normal sa se incalzeasca cooler-ul nu stiu cat ajuta happy

1 răspuns:
| ionela10 a răspuns:

E normal sa se incalzeasca. Poti sa-ti cumperi un cooler (o chestie care se pune sub laptop ca un ventilator)