| Balan_Raluca_1998 a întrebat:

Buna TPU ☺
Am si eu un laptop si nu se mai aprinde. are beculetul de la baterie rosu aprins ca si cum ar incarca chiar daca nu e in priza. Inainte l.am folosit fara probleme si dupa l.am bagat la incarcat si nu mai merge. Care ar fi problema?

3 răspunsuri:
| Valentina400 a răspuns:

Buna! Asa am patit si eu, dar dupa nu s-a mai aprins deloc.L-am dus la reparat deoarece inca era in garantie.Marca era Asus.

| radutz00 a răspuns:

Cred ca problema ta poate sa fie una din doua,
ori nu mai are curent in baterie si te-as indruma sa pui la incarcat si apoi sa il aprinzi ori cea de a 2 varianta, pune incarcatoru in el si scoate bateria din el si apoi aprinde-l

| Balan_Raluca_1998 explică:

Chiar daca e la incarcat tot nu se aprinde. Are mereu becul de la baterie rosu.