| Allyson196 a întrebat:

Am telefon galaxy mini, am activat optiunea Orange yang cea cu 5 euro dar nu imi merge internetul cum fac sa-mi mearga?
Va rog sa-mi spuneti sadsad

Va multumesc.

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,

Cel mai probabil ai nevoie de setarile de internet pentru modelul telefonului tau. Iti recomand sa intri aici pentru a configura acele setari: http://www.orange.ro/....../iq/16661. Pe langa aceste setari sa ai in vederea activarea optiunii Utilizare Pachete de Date urmand pasii: Menu - Setttings - Wireless & Networks - Mobile Networks - Use pachet data.

Cu prietenie,
Orange helper

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci poateavea doua lucruri: ori ai consumat deja toti cei 150 de mb, dat fiind faptul ca e 3g daca ai stat 30 de minute poti sa-i fi consumat deja.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Deci poateavea doua lucruri: ori ai consumat deja toti cei 150 de mb, dat fiind faptul ca e 3g daca ai stat 30 de minute poti sa-i fi consumat deja ori nu ai facute setarile de net si pentru asta trebuie sa suni la 488.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scuze ca am trimis de doua ori si era 484. Dar eu te-as sfatui sa folosesti o optiune pentru net mai buna este aia cu net gratuit 9-17.