| Adeelina a întrebat:

~Buna! TPU! am telefon sony ericsson xperia x10 mini si nu stiu cum se trimite o melodie cine stie ...sa imi raspunde va rog! Multumesc!

Fundaa!; x

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Daca vrei sa trimiti o melodie de pe telefonul tau pe alt telefon foloseste Bluetooth-ul de la el! O poti trimite prin bluetooth! te duci la melodie->optiuni->send->via bluetooth!

2 răspunsuri:
| Adeelina explică:

Da dar la melodie nu apare optiuniwinking

| soniamoon a răspuns:

Daca ai aflat imi spui si mie te rog?big grin aceiasi dilema: nu exista Optiuni, nu exista send...pretty pls