| ĂăăAlexandra a întrebat:

Am un coleg care stie beat box, e dragut ( din ce spun altii despre el ), stie sa danseze si e cam fitos. Faza e ca eu sunt cel mai bun din clasa, sunt din medgidia! Dar nu stiu sa-mi fac freza nu stiu sa dansez nu am un corp " de invidiat " si nu stiu sa fac beatbox. de unde pot sa invat cativa pasi de dans, cum sa ma imbrac, ce frizura mi se potriveste, CUM SA FAC BEAT BOX? Multumesc frunda.

3 răspunsuri:
| RedAppLe a răspuns:

Eu sunt de parere ca nu ar trebui sa imiti.Fi tu insutiwinking Daca am fi toti la fel ar fi cam naspa pe pamant nu crezi?happySi sincer nu cred ca tu nu ai ceva special.Si da e ok sa inveti happy dar nu consider ca e ok sa stai cu capu toata ziua numai pe cartehappy Mai iesi afara, socializezi, la scoala la fel.Nu trebuie sa ai freza, sa faci beat box sa stii sa dansezi ca sa fi specialwinking Este destul sa fi tu insuti si vei fi deja special happy

| ĂăăAlexandra explică (pentru RedAppLe):

Dragule eu prind din clasa nu ma vezi acasa nici sa`mi fac geanta laughing

| TeoTheDarkGuy a răspuns:

... Beat boxu e in sange... daca il ai bine daca nu nu7l ai dansu la fel dar corpu til poti face singur. cu ajutor sau fara fi atent aici cativa pasi pe care sa ii urmezi happy
1: cam 50 abdomene dinminieata 50 seara
2: 20 flotari dimi 20 seara daca nu poti 20 fa macar 10
3: genoflexiuni nu e obligatoriu sa faci dar ar fi bine sa faci si deaste cate 100 dimi 100 seara poti face pauze desigur :X