| alabalaportocalaaaaaa a întrebat:

Buna tpu.Am un ditamai cosul negru in ureche,si am incercat sa il sparg, dar ma doare tare.Si nici nu am reusit, este intr-o zona dificila.Ce as putea face?

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Lasa-l nu-i face nimic ca iti va trece

| MasterOfDisaster a răspuns:

Lasa-l in pace, si se va vindeca singur. Si eu am avut asta, dar e mai bine sa ii da-i pace.

| vRawr a răspuns:

Am avut si eu ceva asemanator din cauza castilor, daca incerci sa-l spargi se inrautateste si se face mai mare. Cel mai bine lasa-l ca va disparea in maxim 7 zile.

| Crissy_Crisulik_1994 a răspuns:

Inmoaie o bucatica de vata in spirt, apoi tine cateva minute bu catica imbibata cu spirt pe cos, asesta se v-a usca im maxim 2 zile, dupa coaja v-a cadea.