| xBiiaM a întrebat:

Am un program pe care pot canta pe pc, dar am o problema. Programul se numeste MP3 My MP3 3.1 (poate unii dintre voi il aveti si va descurcati cu el). Infine, imi pun un instrumental pe acest program de la o melodie si atunci cand inregistrez cu tot cu voce si cu instrumental, instrumentalul se aude foarte tare, dar vocea mea foarte incet. Am incercat sa ridic vocea mai sus dar nu are sens, pentru ca tot nu se aude. Am facut setarile la Realtek HD Audio Manager si am mixat volumul sa se auda mai tare la instrumental (cand nu era mixat volumul la Realtek, vocea mea se auzea tare si instrumentalul incet). Cum pot sa setez sa mi se auda vocea exact la volumul instrumentalului? Va rog help me fast! Dau funda si vot!

1 răspuns:
| Th3Li0N a răspuns:

OFF e greu de explicat! uitate pe youtube sau cauta pe google! Sau descarca AIMP3 e foarte fain programu!