| sebilici a întrebat:

Buna TPU am un Samsung galaxy s3 si mi se incalzeste bacteria sesizabil inainte nu aveam probleme. Tin sa precizez ca I-am facut root si overclock la 1.55 ghz dar m-am razgandit si am facut unroot. Ce credeti ca ar trebuie sa fac ca sa nu se mai incalzeasca. De asemenea am rulat un benchmark si am acelasi rezultat cu cel dupa overclock. Se poate sa imi fi ramas overclockat? SCUZATI CATEGORIA DAR NU AM GASIT ALTA.

1 răspuns:
| nicu_9291 a răspuns:

E normal dupa ce i-ai facut un ROOT si apoi overclock la 1.55 ghz sa se ancalzeasca bateria pentru ca el trage din baterie cat poate de mult si forteaza bateria nu o sa mai duca mult nici telefonul nici bateria din pacate