| anonim_4396 a întrebat:

Am un SAMSUNG GT-C3322. Problema este ca cand l-am cumparat nu mi-a dat cablu de date, insa l-am conectat la un cablu de Nokia 5228. S-a facut conectarea, adica mi-a aparut ceva apoi am vazut ca se instala, dar nu a mers pana la capat. Cine stie un program de pe internet in care pot descarca un program pentru instalare, pentru a putea transfera muzica etc. Dau FUNDA+VOT. Astept raspunsuri.big grin

1 răspuns:
| napoleon16 a răspuns:

Iti trebuie un cablu special pentru Samsung ///ca probabil de aia nu mers pana la capat...