| Dany3 a întrebat:

am un server de cs hostat cu 16 sloturi si sunt in pana de playeri (vr sa ii bag redirecte de curand) si intrebarea mea este cine imi poate aduce playeri pe server? add id costindaniel96 ip este 195.225.58.161:27016

DAU FUNDA SI CELUI CARE ADUCE PLAYERI OWNER

2 răspunsuri:
| pHoNnNe a răspuns:

Ai putea face fuziune fratioarehappy sa te duci cu serveru` pe o alta comunitate mai mare:p si eventual sa ii schimbi modu...zm,rr,gg cel mai recomandat :p sau furien, ca mai nou vad ca se joacahappy

| sububu1234 a răspuns:

Cam cati playeri?