| AlllyyyNnA a întrebat:

Am un telefon mai vechi si m-am cam saturat de el, adica a inceput sa mearga greu touch screen-ul. si nu stiu cum sa ii spun mamei mele ca vreau alt telefon. Ma puteti ajuta? [si daca stiti ce telefoane sunt mai bune cele cu touch screen sau cele cu tastatura qwerty]. Multumesc!

2 răspunsuri:
| DaVinci29 a răspuns:

Stiu ca e greu sa spui cateodata ceea ce vrei, dar ai putea incerca " mami, vreau un telefon nou" nu te asigur ca va prinde mesajul din prima, asa ca mai insista... pentru ca sti, s-ar putea sa fie prea indirecta intrebarea.

| AlllyyyNnA explică:

Multumesc! Voi incerca! :*