| forever4you a întrebat:

Buna TPU :*. Am un telefon Samsung Galaxy Y si castile le.am cumparat separat. Si am o problema cu ele, atunci cand vreau sa ascult muzica la casti se aude ciudat. vocea mai incet..basu mai tare, cand vreau sa ascult muzica fara casti se aude calumea. dar la casti straight face Stie cineva cum pot sa fac sa nu se mai auda asa la casti? big grin Fundaa chatterbox

Răspuns Câştigător
| RazvanAntonio a răspuns:

Am un Samsung Galaxy Ace si am aceeasi problema cu castile.Sunt mai multe explicatii pentru cum s-au stricat ele.Una ar fi ca ai bagat alte casti care desi mergeau cateva legaturi s-au miscat pe acolo.Sau ai calcat pe ele din greseala sau pur si simplu nu sunt de calitate.Astea sunt cele mai posibile motive.Acum de reparatii nu e alta metoda decat de a cumpara altele sau sa iti dea altele (daca ai garantie sau chestii din astea).Eu asa am facut.Succes! Funda?big grin

1 răspuns:
| MTD4TheD3v1l a răspuns:

Mda stiu.aa baga mufa da nu de tot lasa numa un pic afara si vezi ca merge mai bine big grin asa era la al meu laughing