| Kenoby a întrebat:

Am urgent nevoie de avutor. In seara de revelion (2013-2014) am ramas singur si am dat o petrecere cu cativa prieteni.Si ne-am intins pana la 6 dimineata. Au venit vecinii la mine si au spus ca imi cheama politia si ca *** (mentionez ca eu stau in chirie)... poate sa imi faca cineva ceva avand in vedere faptul ca a fost noaptea de revelion? ajutati-ma VA ROG FRUMOS...

Răspuns Câştigător
| ElenaSA a răspuns:

Ca ai deranjat linistea publica? Puteau sa faca.Dar cred ca a fost doar amenintare ca sa te linisteti. Acum daca te-ai linstit si nu obisnuiesti sa faci harmalaie in bloc de ce sa faca efortul sa mai mearga la politie? Ar putea fi instiintata persoana care ti-a inchiriat locuinta.Sa nu ai probleme cu ea.

2 răspunsuri:
| greyhound a răspuns:

Gata, a trecut, nu mai are Politia ce sa-ti faca.

| an0therkid a răspuns:

Nu cred.ce? a venit?