| broscutsaaa a întrebat:

Buna TPU :*. Am varicela de ceva timp si s-au format cruste la toate bubitele, ba chiar nu mai tin niciun regim alimentar, am iesit si pana afara 2-3 minute, ma simt foarte foarte bine, dar pur si simplu bubele astea nu mai trec straight face. Au trecut cateva, dar in rest au ramas toate. Ce pot face, avand in vedere ca maine fac 2 saptamani de cand mi-a aparut prima bubita, iar poimaine 2 saptamani de cand stau in casa? Ma poate tine mai mult de 2 saptamani? [ Tin sa mentionez ca am avut un caz mai rar de varicela ]

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu nu mai tin bine minte cat m-a tinut dar si eu am avut si trebuie doar sa nu te scarpini si sa stai cat mai mult timp in casa.